Natasha Lyonne wie, jak rozpoznać kłamstwo. Zobaczcie fragment serialu „Poker Face” od Riana Johnsona

Peacock podzielił się ekskluzywnym fragmentem jednej ze scen nadchodzącego serialu kryminalnego pt. „Poker Face” autorstwa Riana Johnsona (seria „Na Noże”, „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”). Pierwsze skrzypce w produkcji gra Natasha Lyonne, aktorka, którą możecie kojarzyć z takich tytułów jak „Orange Is The New Black” czy „Russian Doll”.

Poker Face” to serial utrzymany w konwencji „mystery-of-the-week”, w którym Lyonne wciela się w rolę Charlie, kobietę z niezwykłą zdolnością do rozpoznawania kłamstw. Bohaterka wyrusza w drogę swoim Plymouthem Barracuda i na każdym przystanku spotyka nowych bohaterów i dziwne zbrodnie, których nie może nie rozwiązać. Każdy z 10 odcinków dotyczyć będzie innej sprawy.

Sprawdź też: Remake „Bajera z Bel-Air” powraca. Mamy pełny zwiastun 2. sezonu serialu Peacock

Wśród aktorów i aktorek, którzy trafią pod detektywistyczny radar Lyonne znaleźli się m.in. Ron Perlman („Hellboy”), Joseph Gordon-Levitt („5OO dni miłości”), Adrien Brody („Patrz jak kręcą”), Nicholas Cirillo („Outer Banks”), Jameela Jamil („Mecenas She-Hulk”), Nick Nolte („Przylądek strachu”) czy Tim Blake Nelson („Watchmen”). 

Poker Face” trafi do oferty platformy Peacock dokładnie 26 stycznia. Na ten moment nie znamy jeszcze polskiej daty premiery serialu.

Zdj. Peacock