Netflix pokazuje pierwszą zapowiedź drugiej części sezonu serialu „Dom z papieru: Korea”. Kiedy premiera?

Po emisji pierwszej porcji odcinków azjatyckiego remake'u serialu „Dom z papieru” streamingowy gigant przygotowuje się do wypuszczenia drugiej części sezonu. Netflix właśnie wypuścił pierwszą oficjalną zapowiedź kontynuacji produkcji zatytułowanej „Dom z papieru: Korea”.

Nowe odcinki „Domu z papieru: Korea”. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Kiedy znikają granice, mieszkańcy podzielonego przez wiele lat półwyspu mogą wreszcie się jednoczyć — jednak niesie to niepokojące konsekwencje. W nowej unii ekonomicznej bogacą się tylko bogaci. W ten bezwzględny nowy świat nierówności wkracza ekipa złodziei z Korei Północnej i Południowej pod wodzą Profesora, a jej celem jest historyczny skok. We wspólnym obszarze ekonomicznym — położonym w obecnym miejscu podziału Korei Północnej i Południowej — znajduje się mennica, która staje się centrum akcji. W czasie zjednoczenia mennica drukuje nową, wspólną walutę, która ma położyć podwaliny pod stabilną, wspólną gospodarkę.

Reżyserem koreańskiego serialu został Kim Hong-sun, natomiast za scenariusz odpowiada Ryu Yong-jae. Wśród gwiazd nowego „Domu z papieru” znaleźli się: gwiazdor „Squid Game”, Park Hae-soo, który w produkcji wystepuje jako Berlin, a także m.in. Yoo Ji-tae („Oldboy”) jako ProfesorJeon Jong-seo („Płomienie”) jako TokioLee Won-jong („Asurado”) jako Moskwa, a także Kim Yoon-jin („Zagubieni”) jako pani inspektor.

Sprawdź też: Elżbieta Bawarska ożywa raz jeszcze w serialu Netfliksa. Oto zwiastun historycznego widowiska „Cesarzowa Sisi”

Sześć premierowych odcinków serialu „Dom z papieru: Korea” pojawiło się w ofercie Netfliksa 24 czerwca. Tyle samo epizodów wciąż czeka na swą emisję. Choć wraz z zapowiedzią nie doczekaliśmy się daty premiery reszty serii, finału sezonu możemy oczekiwać w końcówce bieżącego roku

Zdj. Netflix