Netflix szykuje kolejny koreański hit. Tym razem to komediohorror o epidemii zombie

Streamingowy gigant opublikował zapowiedź koreańskiego filmu komedio-horrorowego, pt. „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie”. Produkcja, która zadebiutuje w ofercie platformy już na początku przyszłego miesiąca, jest aktorską adaptacją popularnej mangi od Aso Haro i Takaty Kotaro. Sprawdźcie, czy jest na co czekać.

Epidemia zombie lepsza od pracy biurowej! Nowy komediohorror Netfliksa

Akira Tendo pracuje w wyzyskującej firmie, gdzie cierpi z powodu niekończących się godzin pracy i nękania przez swojego szefa. Egzystując na granicy znudzenia egzystencją, pewnego dnia odkrywa, że jego miasto zostało zdewastowane i opanowane przez zombie. Perspektywa braku konieczności chodzenia do biura sprawia, że w końcu czuje się podekscytowany.

Główną rolę w filmie otrzymał Eiji Akaso. Scenariusz na podstawie mangi sporządził Mishima Tatsuro, z kolei reżyserem mianowany został Ishida Yusuke. Za produkcję odpowiada Morii Akira. Warto wspomnieć, że odpowiadający za komiksowy pierwowzór Haro jest również twórcą „Alice in Borderland”, serii, która także doczekała się adaptacji od Netfliksa.

Sprawdź też: Sama na środku morza. Netflix teasuje klaustrofobiczny thriller

100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie” trafi do streamingu dokładnie 3 sierpnia.

Źródło i zdj. Netflix