Netflix zapowiada nowy kobiecy thriller. Ten serial zrealizowali twórcy „The Crown”

Streamingowy gigant pokazał zapowiedź nowego oryginalnego serialu kryminalnego. Produkcja zatytułowana „Kim jest Erin Carter?” opowie o kobiecie, która usiłuje połączyć trzy role (matki, żony i nauczycielki) z tajemniczą przeszłością, która wraca do niej w najbardziej niespodziewanym momencie. Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po tym tytule.

Protagonistką serialu jest Erin Collantes, brytyjska nauczycielka w Hiszpanii, która zostaje wplątana w napad na supermarket. Kiedy jeden z rabusiów rozpoznaje kobietę, życie Erin zaczyna wywracać się do góry nogami. Od teraz bohaterka musi walczyć o oczyszczenie swojego imienia i ochronę rodziny. W tytułowej roli występuje Evin Ahmad („Ruchome piaski”).

Sprawdź też: KLASYK Kina Nowej Przygody niedługo ZNIKNIE z Netfliksa. Z jakimi filmami pożegnamy się w sierpniu?

Za projekt odpowiada Left Bank Pictures, firma produkcyjna, która w swym dorobku ma m.in. popularny serial „The Crown”. Showrunnerem „Kim jest Erin Carter?” został Jack Lothian pracujący do tej pory choćby przy „Doktorze Martinie” czy „Kontrze”. Obok Ahmad obsadę serialu tworzą: Sean Teale, Douglas Henshall, Susannah Fielding i Charlotte Vega.

Kim jest Erin Carter?” Tego dowiemy się już 24 sierpnia na Netfliksie. Na całość 1. sezonu serialu złoży się 8 odcinków.

Źródło i zdj. Netflix