„Nie!” – groza w nowym horrorze Jordana Peele'a nadejdzie z góry. Zobaczcie plakaty z bohaterami filmu

W sieci pojawiła się seria plakatów promujących nadchodzące widowisko grozy w reżyserii Jordana Peele'a, twórcy takich horrorów jak „Uciekaj!” oraz „To my”. Opublikowane w internecie grafiki przedstawiają każdą z głównych postaci filmu

Jordan Peele znów będzie straszył w kinach. O czym opowie horror „Nie!”?

O szczegółach dotyczących fabuły nowej produkcji Peele'a wciąż nie wiemy wiele. „Nie!” ma rozgrywać się w Kalifornii i skupić się na losach mieszkańców położonej na odludziu farmy. Bohaterowie są świadkami niesamowitego i mrożącego krew w żyłach zdarzenia. Czyżby to właśnie w jego stronę kierują swój wzrok na nowych plakatach?

Kogo zobaczymy w nowym horrorze Peele'a? Obsada i twórcy filmu „Nie!”

W rolach głównych horroru pt. „Nie!” występują: Daniel Kaluuya („Uciekaj!”), Keke Palmer („Królowe krzyku”), Steven Yeun („Minari”), Michael Wincott („Westworld”), Brandon Perea („OA”) oraz Barbie Ferreira („Euforia”).

Oprócz reżyserii Peele odpowiada przy projekcie także za scenariusz oraz produkcję. Obok niego na stanowisku producenckim znajduje się również Ian Cooper. Za zdjęcia do filmu odpowiada Hoyte van Hoytema, częsty współpracownik Christophera Nolana („Tenet” i „Dunkierka”).

Sprawdź też: „Jakaś część jego duszy umarła”. Ethan Hawke opowiada o seryjnym zabójcy z „Czarnego telefonu”

„Nie!” – kiedy premiera nowego horroru twórcy „Uciekaj!” oraz „To my”?

Premiera filmu „Nie!” odbędzie się 22 lipca.

Daniel Kaluuya w filmie Nie! dla Universal.jpg

Keke Palmer w filmie Nie! dla Universal.jpg

Steven Yeun w filmie Nie! dla Universal.jpg

Brandon Perea w filmie Nie! dla Universal.jpg

Zdj. Universal