Nowe nazwiska w obsadzie 3. sezonu „Miasta na wzgórzu”

Do obsady kolejnego, trzeciego już sezonu serialu „Miasto na wzgórzu” dołączyły nowe nazwiska. W aktorskiej ekipie nadchodzącej serii produkcji Showtime znaleźli się Corbin Bersen („Świry”), Joanne Kelly („Magazyn 13”) oraz Ernie Hudson („Pogromcy duchów”). 

Sezon trzeci przenosi akcję do bostońskiej dzielnicy Beacon Hill. Po zwolnieniu z FBI Jackie Rohr (Kevin Bacon) dostaje nową pracę w ochronie bogatej rodziny. Kiedy rozpoczyna się śledztwo, w które zamieszane są lokalne i federalne władze, asystent prokuratora okręgowego Decourcy Ward (Aldis Hodge) dostrzega szansę, by w końcu rozprawić się z machiną utrwalającą zepsuty system.

Bernsen wcieli się w Sinclaira Drydena, mieszkańca Beacon Hill i byłego wybitnego agenta FBI, który jest mentorem Jackiego. Kelly wcieli się w postać Letitii, silnie stąpającej po ziemi żony Sinclaira, obdarzonej dużym poczuciem humoruHudson sportretuje natomiast Franklina Warda, owdowiałego ojca Decourcy'ego.

Tom Fontana powróci jako showrunner i producent wykonawczy trzeciego sezonu. Jennifer Todd, Jorge Zamacona, Kevin Bacon, Aldis Hodge, Ben Affleck, Matt Damon i Barry Levinson są również producentami wykonawczymi. Premiera kolejnej serii została zaplanowana na 2022 rok. Składać się będzie ona z ośmiu odcinków

Źródło: Deadline / Zdj. Showtime