Nowy teaser „After 5” przypomina o finale najgorętszego cyklu ostatnich lat. Premiera za rogiem!

Nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od finału ponadczasowego romansu Tessy i Hardina. Już 13 września na ekrany naszych kin trafi film „After 5. Na zawsze”, w którym dowiemy się, jak zakończy się cykl, który zgromadził ponad 1 200 000 polskich widzów. Czy płomień namiętności między dwojgiem wciąż się tli? Czy ta miłość ma przyszłość? Zobaczcie nową zapowiedź.

Premiera „After 5. Na zawsze” tuż za chwilę. O czym opowie nowa część?

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje, próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony.

Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do internetu. Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Sprawdź też: Netflix we wrześniu – Powroty, zaskoczenia i nowości, które musisz zobaczyć!

Gwiazda „Sex Education” w obsadzie „After 5”. Premiera tego samego dnia, co w USA

Do ról Tessy i Hardina raz jeszcze powrócili Josephine Langford oraz Hero Fiennes Tiffin. W obsadzie 5. odsłony cyklu na ekranie towarzyszyć im będzie Mimi Keene, gwiazda serialu „Sex Education”, która sportretuje Natalie. Za kamerą filmu ponownie stanęła Castille Landon, reżyserka dwóch poprzednich części serii. Dodajmy, że polski debiut „After 5. Na zawsze” odbędzie się równolegle z premierą amerykańską.

Źródło i zdj. Monolith Films