Obcy kontynuują ziemską napaść na Apple TV+. Zwiastun 2. sezonu „Inwazji”

Platforma Apple TV+ podzieliła się zwiastunem 2. sezonu serialu science fiction pt. Inwazja”. Nowe odcinki chłodno przyjętej produkcji oryginalnej streamera zadebiutują w internecie już w przyszłym miesiącu. Rzućcie okiem, jak zapowiada się kolejny rozdział zmagań ludzi z najazdem kosmitów.

Serial koncentruje się na historii inwazji obcych i opowiada, jak w obliczu globalnego zagrożenia zachowują się różni mieszkańcy naszej planety. Wydarzenia śledzimy z perspektywy bohaterów rozsianych po wszystkich kontynentach. Są to m.in. szeryf małego miasteczka, prawnik u progu emerytury, żołnierz w Afganistanie czy syryjska imigrantka w USA.

Sprawdź też: Twórca „Ricka i Morty’ego” zapowiada nową animację. Serial obejrzymy na Apple TV+

Napakowany akcją 2. sezon rozpoczyna się zaledwie kilka miesięcy po wydarzeniach z serii pierwszej, podczas gdy kosmici eskalują swoje ataki w totalnej wojnie przeciwko ludziom. Scenarzystami i producentami nowej porcji odcinków są twórcy serialu - Simon Kinberg i David Well. Obsadę produkcji tworzą m.in. Sam Neil, Shamier Anderson, Golshifteh Farahani czy Firas Nassar.

Debiut 2. sezonu Inwazji” wyznaczono na 23 sierpnia

Zdj. Apple TV+