Obejrzyjcie pierwsze pięć minut serialowego remake'u „Człowieka, który spadł na Ziemię” od Showtime

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź wyczekiwanego serialu science fiction od stacji Showtime, który jest remakiem kultowego filmu z 1976 roku z Davidem Bowiem w roli głównej. Zobaczcie, jak prezentuje się pierwsze pięć minut najnowszej adaptacji „Człowieka, który spadł na Ziemię”. 

W głównej roli serialu zobaczymy Chiwetela Ejiofora. Aktor znany z występów w takich produkcjach, jak „Zniewolony” czy „The Old Guard”, wcieli się w postać obcego, który przybywa na Ziemię po tym, jak jego ojczysta planeta przestaje istnieć. Poszukuje on naukowczyni Justin Falls (Naomie Harris), w celu ocalenia ich światów. Serial bazuje na powieści autorstwa Walera Trevisa wydanej w 1963 roku pod tym samym tytułem.

Sprawdźcie też: Serial „Billions” został odnowiony na siódmy sezon przez Showtime. Damian Lewis nie powróci do obsady

Ekipę aktorską serialowej wersji „Człowieka, który spadł na Ziemię” uzupełniają m.in. Jimmi Simpson, Rob Delaney, Joana Ribeiro, Annelle Olaeye, Kate Mulgrew, Clarke Peters czy Bill Nighy.

Producentami wykonawczymi „Człowieka, który spadł na Ziemię” są Alex Kurtzman i Jenny LumetJohn HlavinSarah TimbermanCarl BeverlyHeather KadinAaron BaiersEjioforRola Bauer i  Françoise Guyonnet.

Debiut serialu na antenie stacji Showtime wyznaczony został na 24 kwietnia. Premierowo wyświetlone zostaną dwa pierwsze odcinki.

Zdj. Showtime