Od kontrowersyjnego youtubera do cenionego boksera. Oto nowy dokument Netfliksa

Już w przyszły wtorek w ofercie Netfliksa pojawi się nowy oryginalny film dokumentalny. Tym razem streamingowy gigant pochyla się nad fenomenem Jake'a Paula, kontrowersyjnego youtubera, który obecnie zdobywa szczyty w dziedzinie boksu. Rzućcie okiem, czy warto zainteresować się tym projektem.

Doceniony przez krytyków serial „Sportowe opowieści” powraca z trzecią z czterech części epickich opowieści ujawniających kulisy różnorodnego świata sportu. Bohaterem nowej odsłony jest 26-letni Jake Paul, przez jednych określany nowym zbawcą świata boksu, a przez drugich „odrealnionym” promotorem, którego umiejętności marketingowe są mocniejsze od prawego sierpowego.

Jake Paul nowym bohaterem dokumentu Netfliksa. Co zobaczymy w filmie?

Sportowe opowieści: Jake Paul – The Problem Child” to historia naiwnego dzieciaka z Ohio, który najpierw został internetową sensacją, a później najbardziej kontrowersyjną postacią sportu. W 2013 roku Jake i jego starszy brat Logan poruszyli media społecznościowe żartami i wygłupami opublikowanymi najpierw w serwisie Vine, a później na kanale YouTube, który zebrał miliony wyświetleń.

Kiedy kontrowersje związane z życiem prywatnym Jake’a prawie zrujnowały mu karierę, showman dostał drugą szansę jako bokser. Szybko zszokował sceptyków, nokautując jednego przeciwnika po drugim. Dokument, zawierający wywiady z braćmi Paul, ich rodzicami, fanami, innymi bokserami i sceptyczną starą gwardią, kończy się emocjonującą walką, która dowiedzie, czy Jake ma wszystko, co trzeba, aby rządzić swoim nowym królestwem.

Sprawdź też: To będzie miesiąc wielkich HITÓW. Netflix przygotował mnóstwo filmów i seriali na sierpień

Film dokumentalny Netfliksa o Jake'u Paulu – kiedy premiera?

Dokument trafi do oferty Netfliksa dokładnie 1 sierpnia.

Zdj. Netflix