Padł ostatni klaps na planie polskiej komedii romantycznej „Cały ten seks”. Oto bohaterowie filmu od twórcy „365 dni”

Prace na planie polskiej komedii romantycznej pt. „Cały ten seks” oficjalnie dobiegły końca. Z tej okazji do internetu przedostało się kilka zdjęć z najnowszego projektu w reżyserii Tomasza Madesa, współtwórcy erotycznej trylogii365 dni”. Zerknijcie jak przedstawiają się bohaterowie filmowej historii o fantazjach seksualnych Polaków.

Nowa polska komedia romantyczna. Fabuła i obsada filmu „Cały ten seks

Cały ten seks” to komedia romantyczna o sześciu zwyczajnych parach i ich niegrzecznych fantazjach. Każdy z nas ma jakieś fantazje seksualne. Niektóre zupełnie pospolite. Inne całkiem szalone. Jeszcze inne totalnie odjechane. Tylko kiedy powiedzieć o nich drugiej osobie? Nie można tego zrobić na pierwszej randce, weźmie cię za zboczeńca! Na trzeciej? Na piątej? Po pół roku? Po ślubie? Po czterdziestce? Stawka idzie tylko w górę! Ale kiedyś… kiedyś trzeba to zrobić.

W filmie „Cały ten seks” występują: Magdalena Lamparska, Piotr Witkowski, Katarzyna Warnke, Michał Czernecki, Anna Karczmarczyk, Piotr Stramowski, Wiktoria Filus, Mateusz Więcławek, Laura Breszka, Otar Saralidze, Nicolas Przygoda oraz Natalia Sierzputowska.

Sprawdź też: Jakub Gierszał i Tomasz Schuchardt na zdjęciach z filmu „Doppelganger. Sobowtór”

Autorami scenariuszaŁukasz Światowiec („Juliusz”, „Planeta singli”) oraz Maciej Kawalski, twórca nadchodzącego filmu „Niebezpieczni dżentelmeni”. 

„Cały ten seks” – kiedy premiera nowej polskiej komedii romantycznej?

Premiera filmu „Cały ten seks” została zaplanowana na pierwszy kwartał 2023 roku.

cały ten seks best film 4.jpg

Cały ten seks best film 2.jpg

cały ten seks best film.jpg

cały ten seks best film 1.jpg

cały ten seks best film 6.jpg

cały ten seks best film 5.jpg

Zdj. Best Film