Padł pierwszy klaps na planie „Tajnej Inwazji” od Marvela

Według najnowszych źródeł prace na planie jednego z nadchodzących seriali MCU, czyli „Tajna Inwazja”, ruszyły z początkiem obecnego miesiąca. Zgodnie z doniesieniami komiksowe przedsięwzięcie Marvel Studios jest obecnie kręcone w Londynie.

Serial „Tajna Inwazja” skupi się na rozpoczęciu nowego wydarzenia w świecie Marvela, które znajdzie finał w filmie Kapitan Marvel 2. Fabuła serialu będzie bazowała na popularnym komiksie przedstawiającym inwazję Skrulli na Ziemię, którzy chcą przejąć kontrolę nad naszą planetą i od wielu lat wykorzystują swoją umiejętność zmiany kształtu do przejmowania tożsamości najważniejszych ludzi na planecie.

Dokładna data premiery serialu „Tajna Inwazja” nie została jeszcze ujawniona, ale Marvel chce, aby produkcja wchodziła w skład jego serialowej ofensywy na 2022 rok, kiedy na platformie Disney+ ma pojawić się sześć nowych produkcji MCU.

W imponującej obsadzie „Tajnej Inwazji” znaleźli się między innymi: Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Ben Mendelsohn jako Talos, Olivia Colman, Emilia Clarke, Killian Scott oraz Kingsley Ben-Adir, który ma wcielić się w rolę głównego złoczyńcy serialu. 

Źródło: filmlondon.org.uk / Zdj. Marvel