Pamiętacie serial „Wszyscy nienawidzą Chrisa”? Komedia o dzieciństwie Chrisa Rocka powróci w wersji animowanej

MTV Entertainment szykuje animowaną wersję serialu komediowego pt. „Wszyscy nienawidzą Chrisa”, który w latach 2005-2009 emitowany był na stacji UPN (późniejsze CW). Autobiograficzna produkcja o dzieciństwie słynnego komika Chrisa Rocka tym razem pokazana zostanie za pośrednictwem platformy streamingowej Paramount+.

Tak samo jak oryginał, serial animowany inspirowany będzie rzeczywistymi doświadczeniami Rocka, który dorastał w wielodzietnej rodzinie robotniczej w dzielnicy Bed-Stuy na Brooklynie pod koniec lat 80. Aktor ma powrócić w roli narratora, a także producenta wykonawczego produkcji. W aktorskiej wersji serialu „Wszyscy nienawidzą Chrisa” w protagonistę wcielał się Tyler James Williams, zaś ojca Chrisa grał Terry Crews.

Sprawdź też: Premiery Netflix na sierpień 2022 – „Sandman”, „Locke & Key”, „Kolejne 365 dni” i inne

Showrunnerem animacji został Sanjay Shah („South Park”), który sporządził scenariusz do pilotażowego odcinka nowego serialu. Wraz z nim nową wersję „Wszyscy nienawidzą Chrisa” tworzyć będą Rock, Ali LeRoi, Michael Rotenberg, Dave Becky oraz Grant Gish z MTV Entertainment

Źródło: Deadline / Zdj. CW