„Pati” – zakończyły się zdjęcia do spin-offu „Skazanej” od Playera. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Player poinformował o zakończeniu etapu produkcyjnego do serialu zatytułowanego „Pati”. Przedsięwzięcie jest spin-offem popularnej „Skazanej” z Agatą Kuleszą w roli głównej. Główną bohaterką nowego obrazu jest tytułowa „Pati”, ekranowa Patrycja Cichy, w którą wciela się Aleksandra Adamska.

Padł ostatni klaps na planie „Pati”. O czym opowie spin-off „Skazanej”?

„Pati” to koleżanka Alicji Mazur (Kulesza) spod celi. Swoją charyzmą, bezczelnością, poczuciem humoru i niepowtarzalnym stylem bycia podbiła serca widzów „Skazanej”. Odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku. Wkrótce użytkownicy Playera dowiedzą się, jak doszło do tego, że trafiła do więzienia

Główna bohaterka, zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na „Pati” spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

Sprawdź też: Zwiastun i plakat przypomina o polskim filmie „Chleb i sól”. Kiedy premiera obrazu docenionego w Wenecji?

„Pati” – obsada nowego serialu Playera. Uniwersum „Skazanej” się poszerza

Kadr z serialu Pati dla Player.jpg

Oprócz Adamskiej obsadę nowego serialu Playera tworzą również m.in. Konrad Eleryk („Apokawixa), Agnieszka Przepiórska („Artyści), Natalia Wolska („Miłość na pierwszą stronę), Ewa Gawryluk („Na Wspólnej), Magdalena Walach („Komisarz Alex), Tomasz Drabek („Minuta ciszy), Filip Gołąb („Marzec '68), a także Tomasz Schimscheiner („Rojst).

Reżyserem Pati” został Bartek Ignaciuk („Podatek od miłości”, "Wielka woda"), a za zdjęcia odpowiada Klaudiusz Dwulit („Furioza”). Scenariusz powstał z kolei we współpracy ze scenarzystkami serialu „Skazana”. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, zaś producentką Katarzyna Czarnecka („Pułapka”).

Może zainteresuje Cię: Eryk Lubos w zwiastunie filmu drogi „Tata”. Kiedy premiera?

„Pati” – kiedy premiera na Player?

Zdjęcia do serialu realizowane były od września 2022 roku. Ostatni klaps na planie padł 17 stycznia. Premiera 6-odcinkowej produkcji planowana jest na pierwszą połowę 2023 roku

Ola Adamska jako Pati w serialu Pati spin-off Skazanej dla Player.jpg

Źródło i zdj. Player