Pierwsza zapowiedź ostatniego sezonu „Jeszcze nigdy…” ujawnia datę premiery nowych odcinków hitu Netfliksa

Streamingowy gigant wypuścił pierwszą zapowiedź czwartego, a zarazem ostatniego sezonu serialu pt. „Jeszcze nigdy…. Wraz z materiałem promocyjnym otrzymaliśmy również dokładną datę premiery finalnej porcji epizodów cyklu autorstwa Mindy Kaling („Biuro”) i Lang Fisher („Brooklyn 9-9”).

Fabuła „Jeszcze nigdy…” skupia się na perypetiach Devi Vishwakumar (Maitreyi Ramakrishnan), indyjsko-amerykańskiej nastolatki z Sherman Oaks, która mierzy się z pierwszymi miłościami oraz traumą po śmierci ojca. W czwartej odsłonie serii widzowie serialu będą przyglądać się dalszym losom miłosnego trójkąta dziewczyny z Paxtonem (Darren Barnet) i Benem (Jaren Lewinson).

Sprawdź też: „Książęta” powracają na plan po raz trzeci. Ruszają zdjęcia do ostatniego sezonu hitu Netfliksa dla młodzieży

Oprócz Ramakrishnan obsadę hitu Netfliksa tworzą również m.in. Poorna Jagannathan jako Nalini Vishwakumar, matka głównej bohaterki, Richa Moorjani jako Kamala Nandiwadal, kuzynka Devi, a także Lee Rodriguez i Ramona Young, które wcielają się w najlepsze przyjaciółki protagonistki. 

Ostatni sezon serialu „Jeszcze nigdy…” zadebiutuje w ofercie Netfliksa dokładnie 8 czerwca.

Źródło i zdj. Netflix