Polscy influencerzy trafią na duży ekran. Za kamerą reżyser hitów dokumentalnych

Trwają zdjęcia do filmu dokumentalnego opowiadającego o życiu najbardziej znanych polskich influencerów. Głównymi bohaterami dokumentu są Natalia Karczmarczyk „Natsu”, Kamil Labudda „Budda” oraz Michał Baron „Boxdel”. Za kamerą projektu stanął Krystian Kuczkowski - twórca takich hitów dokumentalnych jak „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie” czy „Ania”.

Kluczem w dobrze bohaterów filmu, poza ich ogromną popularnością i liczbą fanów, była przede wszystkim ciekawa i nieoczywista historia każdego z nich.  – „Wiele miesięcy zajęło mi dotarcie do tej właśnie trójki i namówienie ich do wzięcia udziału w projekcie. To bardzo zajęci ludzie, więc nie było to proste. Jestem im wdzięczny za zaufanie, jakim mnie obdarzyli i za bardzo przejmujące, osobiste historie, którymi zdecydowali się podzielić z widzami. To będzie przede wszystkim film o spełnianiu dziecięcych marzeń bez względu na okoliczności i niekiedy trudny, życiowy start” – podkreśla reżyser.

„Budda”, „Natsu” i „Boxdel” – kim są bohaterowie filmu? 

Kamil Labudda znany w internecie, jako „Budda” to krakowski youtuber zajmujący się głównie motoryzacją. Znany jest też z głośnych akcji charytatywnych. To właśnie Budda podrzucił niedawno pod drzwi domu dziecka skrzynię z zawartością 100 tys. zł. Rozdał też fanom w różnego rodzaju akcjach milion złotych, wychodząc z założenia, że to właśnie dzięki swoim widzom zarobił te pieniądze.

Natsu”, czyli Natalia Karczmarczyk to jedna z najbardziej popularnych polskich influencerek i youtuberek. Na swoim Instagramie zgromadziła ponad 1,7 mln obserwujących. Jej kanał na YouTube subskrybuje ponad 1,2 mln osób.

Michał Baron, czyli popularny w sieci „Boxdel” to współwłaściciel federacji FAME MMA organizującej bardzo popularne gale mieszanych sztuk walki, w których biorą udział influencerzy, celebryci, raperzy, aktorzy i sportowcy.

Sprawdź też: Polski film z szansą na Oscara! Znalazł się na liście faworytów do nominacji

Za produkcję projektu zatytułowanego „Influencer” odpowiadają Cinema Craft wspólnie z Platige Image, studiem będącym współproducentem serialu „Wiedźmin”. Zdjęcia do dokumentu są kręcone w wielu polskich miastach. – Za nami realizacje we Wrocławiu, Warszawie i na torze w Modlinie. Przed nami jeszcze Kraków i Szczecin. Odwiedzimy też Śląsk, bo to rodzinne strony dwojga naszych bohaterów – ujawnia Kuczkowski pełniący również funkcję producenta.

Źródło: Informacja prasowa / Zdj. Platige Image / Marcin Kmieciński