Poznajcie obsadę serialowej kontynuacji „Willowa” w zakulisowym klipie

Do sieci trafił specjalny zakulisowy materiał z planu serialowej kontynuacjiWillowa”, kultowego filmu fantasy z 1988 roku, za którego reżyserię odpowiedzialny jest Ron Howard. W klipie poznajemy nowych bohaterów sequela, których przedstawia Warwick Davis, odtwórca głównej roli z pierwowzoru. 

W serialowej kontynuacji „Willowa” w drugoplanowych rolach pojawić mają się Ruby Cruz („Mare z Easttown”), Erin Kellyman („Sokół i Zimowy żołnierz”), Ellie Bamber („Wąż”), Tony Revolori („Spider-Man: Bez drogi do domu”), Amar Chadha Patel („Dzień trzeci”) oraz Dempsey Bryk („The Birch”). W serialu do swej roli powróci oczywiście Warwick Davis.

Akcja serialu zostanie osadzona 25 lat po wydarzeniach z filmu. Fabuła będzie koncentrowała się na grupie bohaterów ruszających w podróż, aby uratować porwanego księcia. W zespole znajdzie się Dove, bohaterka, której historia przypomina losy bohatera. Dove jest skromną sprzątaczką, która wyruszając w podróż, nie zdaje sobie jeszcze sprawy z tego, że jest wybranką. Drugą z bohaterek będzie Kit, księżniczka ruszająca na ratunek swojemu bratu, który został uprowadzony. Dziewczyna jest liderką grupy i musi zmierzyć się z własnym przeznaczeniem, które ma uczynić z niej przyszłą królową. Ostatnią bohaterką w grupie będzie Jade, służąca księżniczki i jednocześnie jej najlepsza przyjaciółka. Dziewczyna chce także zostać najlepszym wojownikiem w królestwie.

Jednym z reżyserów serialowej kontynuacji „Willowa” jest Stephen Woolfeden („Doktor Who”), który nakręcił dwa pierwsze odcinki. Produkują między innymi Ron Howard, Kathleen Kennedy i Jonathan Kasdan. Podczas Disney+Day potwierdzono, że serial zadebiutuje w streamingu w przyszłym roku.

Zdj. Disney