Robert De Niro nie dogaduje się ze swoim synem w polskim zwiastunie komedii „Wszystko o moim starym”

Monolith Films opublikował zwiastun filmu komediowego pt. „Wszystko o moim starym”, którego gwiazdami są stand-uper Sebastian Maniscalco oraz legendarny aktor Robert De Niro. Sprawdźcie, czego możemy spodziewać się po familijnej produkcji inspirowanej życiem pierwszego z mężczyzn.

Sebastian (w tej roli Maniscalco) oznajmia swemu ojcu, włoskiemu imigrantowi (De Niro), że zamierza ożenić się z Ellie, amerykańską dziewczyną (Leslie Bibb). Staroświecki rodzic postanawia wywrócić plany syna do góry nogami i zgotować rodzinie wybranki syna prawdziwe piekło. Z czasem okazuje się jednak, że obydwie familie mają ze sobą znacznie więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać.

Sprawdź też: Data premiery filmu „Ukryta sieć” mocno przesunięta. Kiedy obejrzymy thriller z Magdaleną Koleśnik?

Obok wspomnianych wyżej aktorów w obsadzie „Wszystko o moim starym” znaleźli się także m.in. Kim Cattrall („Seks w wielkim mieście”), Brett Dier („Dziennik cwaniaczka”), Anders Holm („Praktykant”) oraz David Rasche („Sukcesja”). Komedię wyreżyserowała Laura Terruso na podstawie skryptu, który Maniscalco sporządził wraz z Austenem Earlem.

Wszystko o moim starym” trafi na ekrany polskich kin dokładnie 23 czerwca.

Zdj. Monolith Films