Sam Worthington i inni w obsadzie nowego filmu akcji Netfliksa z Kevinem Hartem. O czym opowie „Lift”?

Obsada nadchodzącego filmu akcji pt. „Lift” z Kevinem Hartem powiększyła się o kolejne nazwiska. Do projektu Netfliksa reżyserowanego przez F. Gary'ego Graya dołączyli Sam Worthington („Avatar”), Burn Gorman („Pacific Rim”), Jean Reno („Leon zawodowiec”) oraz Jacob Batalon, czyli ekranowy Ned z najnowszej trylogii filmów o Spider-Manie.

Zielone światło na realizację „Lift”, Netflix dał już w 2020 roku. Hart wcieli się w rolę włamywacza-eksperta, który otrzymuje od swojej byłej dziewczyny i FBI nietypowe zlecenie. Bohater ma okraść pewnego, wysoko postawionego pasażera samolotu, podczas międzynarodowego lotu z Londynu do Zurychu.   

Sprawdź też: Anthony Hopkins dołącza do obsady „Rebel Moon” od Zacka Snydera. W kogo wcieli się legendarny aktor?

Oprócz Harta w gwiazdorskiej obsadzie filmu Netfliksa znajdują się również Gugu Mbatha-Raw („Loki”), Vincent D’Onofrio („Daredevil”), Billy Magnussen („Wieczór gier”), Úrsula Corberó („Dom z papieru”), a także piosenkarka Yun Jee Kim oraz Viveik KalraPaul Anderson. Reżyser produkcji F. Gary Gray ma na swoim koncie takie tytuły jak „Straight Outta Compton” czy „Szybcy i wściekli 8”. Za scenariusz odpowiadają Dan Kunka oraz Jeremy Doner.

Źródło: Deadline / Zdj. 20th Century Fox