Serial „Tego lata stałam się piękna” powróci za miesiąc. Zobaczcie pierwszy teaser nowych odcinków

Platforma Prime Video podzieliła się teaserem 2. sezonu serialu „Tego lata stałam się piękna” opartego na serii książek Jenny Han („Do wszystkich chłopców”). Rzućcie okiem, jak zapowiada się kolejna porcja sercowych przygód Belly (w tej roli Lola Tung), która trafi do streamingu w przyszłym miesiącu.

W 2. sezonie „Tego lata stałam się piękna” padną ważne decyzje. Oto zwiastun

Telewizyjna ekranizacja pierwszego tomu cyklu Han zatytułowanego „Lato” opowiadała o  miłosnych perypetiach nastoletniej Belly i jej skomplikowanej relacji z dwoma młodymi mężczyznami, Conradem i Jeremiah. W jednym z nich bohaterka się podkochuje, a drugi jest jej najlepszym przyjacielem. Nowy sezon czerpać będzie z drugiego domu, który nosi tytuł „Bez ciebie nie ma lata”. Sprawdźcie opis kontynuacji:

Belly odliczała dni do powrotu do Cousins Beach. Gdy jednak Conrad i Jeremiah walczą o jej względy, a Susannah zmaga się z nowotworem, dziewczyna nie jest pewna, czy lato kiedykolwiek będzie takie samo, jak wcześniej. W nowych odcinkach Belly będzie musiała raz na zawsze zdecydować, dla kogo jest więcej miejsca w jej sercu.

Serial Amazona został stworzony przez Gabielle Stanton, producentkę „Chirurgów” i „Flasha” oraz autorkę literackiego pierwowzoru. Stanton straciła miejsce na stanowisku kierowniczym drugiego sezonu na korzyść Sarah Kucserki („Brzydula Betty”). Oprócz Loli Tung w obsadzie serialu znaleźli się m.in. Christopher BrineyGavin CasalegnoRachel BlanchardJackie ChungSean KaufmanElsie Fisher oraz Alfredo Narciso.

Sprawdź też: Oto pierwszy spin-off serialu „Cytadela”. Prime Video przedstawia nową bohaterkę szpiegowskiego uniwersum

Kiedy premiera 2. sezonu „Tego lata stałam się piękna”? Ile odcinków zobaczymy?

2. sezon serialu „Tego lata stałam się piękna” zadebiutuje w ofercie platformy Prime Video dokładnie 14 lipca. Na całość kolejnej serii złoży się 8 odcinków

Źródło i zdj. Prime Video