Startuje kolekcja komiksów Transformers. Znamy dokładną datę premiery

Na oficjalnym kanale YouTube wydawnictwa Hachette pojawiła się zapowiedź kolekcji komiksów Transformers - kompletna kolekcja G1, co oznacza, że po pięciu miesiącach od sierpniowego rzutu testowego kolekcja trafi niedługo do oficjalnej dystrybucji w całej Polsce.

Oficjalny start kolekcji zaplanowano na najbliższą środę, 9 stycznia, a kolejne tomy będą ukazywały się co dwa tygodnie. W ramach całej kolekcji ukaże się 80 numerów, których zebranie zajmie około 3 lat.

Warto przypomnieć, że testowy rzut kolekcji wydawnictwo Hachette przeprowadziło w wybranych rejonach Polski na przełomie sierpnia i września 2018 roku, a w kioskach ukazały się pierwsze cztery numery kolekcji. Dzisiaj wiemy już jednak, że kolekcja trafi do wszystkich komiksowych fanów w kraju i będzie dostępna w oficjalnej dystrybucji.

Cena pierwszego tomu wyniesie 14,90 zł, drugiego – 29,99 zł, a od trzeciego każdy kolejny tom będzie dostępny w cenie 39,99 zł. Przy zamówieniu prenumeraty raz w miesiącu otrzymacie przesyłkę z dwoma numerami, których cena wyniesie 36,99 zł za numer. Z pierwszą przesyłką otrzymacie również pierwszy prezent, czyli dwie metalowe zawieszki do kluczy. Drugi prezent, którym będzie ceramiczny kubek, zostanie dołączony do drugiej przesyłki, a trzeci prezent, czyli koszulka, znajdzie się w trzeciej z rzędu paczce.

Informacje na temat kolekcji znajdziecie na oficjalnej stronie kolekcji, gdzie możecie również zamawiać prenumeratę. O samych komiksach, jak i kolekcji możecie podyskutować na naszym forum w temacie: Transformers: kolekcja G1.

transformers-01-min.jpg

Wszystkie komiksy z okresu Pierwszej Generacji zebrane w jednej kolekcji wydanej w twardej oprawie. Poznaj wszystkie klasyczne postaci z lat 80! Kolekcja zawiera kompletną historię konfliktu między Autobotami i Decepticonami, od komiksów wydawanych przez Marvel US, Marvel UK i Dreamwave aż po rewolucyjną serię z IDW!

home-spine-artwork.jpg

Dokładniejszy opis kolekcji znajdziecie na angielskiej stronie kolekcji. W Polsce wydawcą kolekcji będzie Hachette.

DODATKOWE MATERIAŁY:

  • Szczegóły powstawania historii
  • Charakterystyki bohaterów
  • Informacje o twórcach
  • Galerie okładek

DSCN2019.JPG

Źródło: Hachette.