Sylvester Stallone w nowej zapowiedzi serialu „Tulsa King” od twórcy „Yellowstone” i scenarzysty „Rodziny Soprano”

Platforma Paramount+ podzieliła się nową zapowiedzią serialu kryminalnego pt. „Tulsa King”, w którym w roli głównej zobaczymy Sylvestra Stallone'a. Telewizyjne przedsięwzięcie pochodzi od Taylora Sheridana („Yellowstone”, „Aż do piekła”) i Terrence'a Wintera („Rodzina Soprano”, „Zakazane imperium”).

Sylvester Stallone po raz pierwszy gwiazdą serialu. O czym opowie „Tulsa King”?

Serial śledzi losy nowojorskiego mafiosa Dwighta „Generała” Manfrediego (Stallone), tuż po tym jak zostaje zwolniony z więzienia po 25 latach i wyproszony przez swojego szefa, by założyć sklep w Tulsie. Zdając sobie sprawę, że jego rodzina mafijna ma go w poważaniu, Dwight powoli buduje własną załogę, która złoży się z grupy nieprawdopodobnych postaci. Ekipa ma pomóc mu w stworzeniu nowego imperium przestępczego.

Oprócz Stallone'a obsadę serialu „Tulsa King” tworzą: Andrea Savage („Z góry przepraszam”), Martin Starr („Dolina Krzemowa”), Max Casella („Rodzina Soprano”), Domenick Lombardozzi („Irlandczyk”), Vincent Piazza („Zakazane imperium”), Jay Will („Wspaniała pani Maisel”), A.C. Peterson („Superman & Lois”) oraz Garrett Hedlund („Tron: Dziedzictwo”).

Sprawdź też: „Yellowstone” powraca! Pokazano pierwszą zapowiedź 5. sezonu serialu 

„Tulsa King” – kiedy premiera? Ile odcinków zobaczymy?

Tulsa King” trafi do oferty Paramount+ już 13 listopada. Na całość pierwszego sezonu serialu złoży się 10 odcinków

Źródło i zdj. Paramount+