Tak będzie wyglądał indyjski Manhattan w „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”. Mamy nowe grafiki z animacji

Do internetu przedostało się nowe spojrzenie na jeden z wszechświatów nadchodzącej animacji pt.  „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”. Fotki opublikowane przez magazyn Empire oferują ekskluzywny wgląd w design uniwersum zwanego Mumbattan, dom alter-ego Petera Parkera z serii komiksów „Spider-Man: India”.

Fabuła filmu „Spider-Man: Poprzez Multiwersum”. Co i kogo zobaczymy w animacji?

W sequelu filmu Christophera Millera i Phila Lorda ponownie skupimy się na losach Milesa Moralesa (Shameik Moore) oraz Spider-Woman/Gwen Stacy (Haille Steinfeld). Bohaterowie, których poznaliśmy w oscarowej animacji z 2018 roku ruszą w niebezpieczną podróż po multiwersum wraz z drużyną składającą się z zupełnie nowych Spider-herosów. W roli naczelnego villaina filmu zobaczymy Spota (w tej roli Jason Schwartzman). 

Wspomniane alter-ego Parkera ze świata Mumbattan, czyli Pavitr Prabhakar (Karah Soni znany z filmów o Deadpoolu) będzie jednym z nowych bohaterów drugoplanowych w „Poprzez Multiwersum”. Postać ma być członkiem grupy Spider-Forces, którą dowodzi Spider-Man 2099 (Oscar Isaac). W obrazie zobaczymy też m.in. Spider-Punka (Daniel Kaluuya), Spider-Woman (Issa Rae) czy znanego z poprzedniej odsłony Petera B. Parkera (Jake Johnson).

Akcja filmu „Spider-Man: Poprzez Multiwersum” ma rozgrywać się na przestrzeni co najmniej pięciu odmiennie stylistycznie uniwersów, wśród których znalazły się takie lokacje jak Ziemia-65, New London czy Nueva York z komiksów o Spider-Manie 2099. Rzućcie okiem, jak prezentuje się filmowa wersja Mumbattanu, czyli indyjskiej wariacji nowojorskiej wyspy.

„Spider-Man: Poprzez Multiwersum” – kiedy premiera?

W podróż „Poprzez Multiwersum” wybierzemy się już 2 czerwca.

Mumbattan. Kadr z filmu Spider-Man Poprzez Multiwersum za Sony Pictures.jpg

Okładka magazynu Empire z filmem Spider-Man Poprzez Multiwersum.jpg

Zdj. Sony Pictures