„Telefon pana Harrigana” – gwiazdor „To” i Donald Sutherland na fotkach z ekranizacji Stephena Kinga od Netfliksa

Netflix podzielił się kilkoma zdjęciami z nadchodzącej adaptacji opowiadania „Telefon pana Harrigana” od Stephena Kinga. Ekranizacja tekstu, który trafił do czytelników na łamach zbioru „Jest krew...” zadebiutuje u streamera tej jesieni.

Netflix zabiera się za adaptację Stephena Kinga. Fabuła Telefonu pana Harrigana

W „Telefonie pana Harrigana” widzowie poznają historię Craiga (w tej roli Jaeden Martell znany z horroru „To”), nastolatka, który przyjaźni się ze starym miliarderem (Donald Sutherland). Młody bohater wręcza w prezencie swemu mentorowi pierwszy model Iphone'a. Po śmierci mężczyzny, Craig upewnia się, że pan Harrigan został pochowany ze swoim prezentem i z czasem odkrywa przerażający sposób na kontakt ze zmarłym.

W obsadzie filmu są też między innymi Kirby Howell-Baptiste („Barry”), który zagra jednego z nauczycieli Craiga oraz Joe Tippett, który wcieli się w ojca głównego bohatera. Film do własnego scenariusza reżyserował John Lee Hancock pracujący przy filmach „The Highwaymen”, „Wielki Mike”, „Ratując Pana Banksa” czy „McImperium”. Produkuje między innymi Ryan Murphy („American Horror Story”).

Sprawdź też: „Wendell & Wild” – animacja od duetu Jordan Peele i Keegan-Michael Key z plakatem i datą premiery na Netflix

„Telefon pana Harrigana” – kiedy premiera na Netflix?

Telefon pana Harrigana” zadzwoni na Netfliksie już 5 października. 

Telefon pana Harrigana od Netflix.jpg

Kadr z filmu Telefon pana Harrigana dla Netflix.jpg

Donald Sutherland w filmie Telefon pana Harrigana dla Netflix.jpg

Zdj. Netflix