„The Boys” dopiero się rozkręcają. Superbohaterski serial Prime Video przedłużony o czwarty sezon!

Jeśli myśleliście, że istnieje jakakolwiek szansa na to, że serial „The Boys” zakończy swój bieg na sezonie trzecim, to pomyślcie jeszcze raz. Platforma Prime Video zdecydowała się na przedłużenie swej superbohaterskiej produkcji telewizyjnej o kolejną serię. Przypominamy, że od premiery obecnego sezonu minął jedynie tydzień.

Superbohaterski serial „The Boys” został przedłużony na 4. sezon

Decyzja o przedłużeniu popularnych „Chłopaków” była jedynie kwestią czasu dla Amazona. Początek sezonu trzeciego poprawił wyniki oglądalności serii o 17% od czasu startu sezonu drugiego, który miał miejsce przed dwoma laty. Flagowy tytuł Prime Video jest również bazą dla streamera w rozwijaniu opartej na komisach Gartha Ennisa franczyzy „The Boys”, która poszerzyła się już o pierwszy animowany spin-off „The Boys Presents: Diabolical” oraz planowany aktorski spin-off rozgrywający się w college'u.

Wyświetlana obecnie trzecia seria skupia się na powracających głównych bohaterach, którzy rzucili wyzwanie Siódemce i zdecydowali się na skorzystanie z preparatu V. Dzięki niemu postaci zyskują większą siłę i nowe umiejętności, które pomogą wyrównać szanse w walce z potężnymi złoczyńcami.

Sprawdź też: Christopher Walken i Stephen Merchant w zwiastunie drugiego sezonu serialu komediowego „The Outlaws”

Do swoich ról z poprzednich odcinków powrócili: Anthony Starr jako Homelander, Karl Urban jako Billy Rzeźnik, Erin Moriarty jako Starlight, Jack Quiad jako Hughie Campbell, Karen Fukuhara jako Kimiki, Tomer Kapon jako Frenchie oraz Laz Alonso jako Mother's Mil. Na stanowisku showrunnera The Boys” znajduje się Eric Kripke.

Od dziś na platformie Prime Video można oglądać czwarty z zaplanowanych ośmiu epizodów trzeciego sezonu „The Boys”. Finał nowej serii odbędzie się 8 lipca.

Źródło: Variety / Zdj. Prime Video