„To była najbardziej dziwaczna rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem” – Antony Starr zapowiada 4. sezon „The Boys”

Jeśli myśleliście, że twórcy serialowego „The Boys” przekroczyli już barierę dziwactwa, to zastanówcie się raz jeszcze. Ekranowy Homelander, czyli Antony Starr zapewnia, że flagowy tytuł Prime Video bynajmniej nie stracił swojego absurdalnego charakteru, ba! adaptacja komiksów „robi się coraz dziwniejsza”.

Będzie dziwnie. Ekranowy Homelander o 4. sezonie „The Boys”. Kiedy nowe odcinki?

Gwiazdor tytułu opartego na serii komiksów Gartha Ennisa wypowiedział się o 4. sezonie „The Boys” przy okazji promocji swego najnowszego projektu — wojennego dramatu pt. „The Covenant” w reżyserii Guya Ritchiego. W trakcie premiery filmu Brytyjczyka Starr zapewnił, że odcinkowym „Chłopakom” „nie udało się znaleźć odpowiedniego pułapu” w kontekście tego, jakie dziwy można jeszcze zaprezentować widzom.

Patrzę na gościa, którego mam obok i mówię: „Co my robimy? Nie mogę w to uwierzyć. Mogłem zrobić cokolwiek innego ze swoim życiem, ale jestem tutaj i robię to?” To była najbardziej dziwaczna rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem.

Prace na planie 4. sezonu serialu „The Boys” dobiegły końca na początku minionego miesiąca. Wraz ze Starrem obsadę (rzekomo) przedostatniej serii tworzyć będą również m.in. Karl UrbanJack Quaid, Karen Fukuhara oraz debiutujący w cyklu Jeffrey Dean Morgan („The Walking Dead”). Na ten moment nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie fabuły nowych odcinków, ale słowa ekranowego Homelandera stanowią potwierdzenie tego, że raz jeszcze będzie wyjątkowo krwawo, śmiesznie i... dziwnie

Sprawdź też: Geriatryczny John Wick? Nie, to Sylvester Stallone w filmie akcji Amazona. Co wiemy o „Never Too Old to Die”?

Premiery 4. sezonu możemy spodziewać się najwcześniej na przełomie 2023 i 2024 roku.

Źródło: Variety / Zdj. Amazon Prime Video