To opowiadanie stało się viralem! Zobaczcie zwiastun filmu na podstawie „Kociarza”

Do sieci trafiła debiutancka zapowiedź filmu pt. „Kociarz”. Projekt jest adaptacją głośnego opowiadania o tym samym tytule autorstwa Kristen Roupenian. Tekst odbił się ogromnym echem po publikacji w New Yorkerze, po czym stał się prawdziwą sensacją w social mediach. Zobaczcie zwiastun produkcji, którą określa się thrillerem psychologicznym o współczesnym randkowaniu.

Kiedy Margot, studentka drugiego roku idzie na randkę ze starszym Robertem, odkrywa, że prawdziwy Robert nie dorównuje temu wirtualnemu, z którym flirtowała przez telefon. Idąc za słowami polskiego wydawcy opowiadania „Kociarz” to „opowieść o pożądaniu i wstręcie, seksie i samotności, zagubieniu i poczuciu winy w erze Instagrama, Tindera i #MeToo”.

Sprawdź też: Netflix we wrześniu – Powroty, zaskoczenia i nowości, które musisz zobaczyć!

W rolach głównych występują: Emilia Jones („CODA”) oraz Nicholas Braun („Sukcesja”). Na stanowisku reżyserki „Kociarza” znalazła się Susanna Fogel („Szpieg, który mnie rzucił”). Scenariusz na podstawie tekstu Roupenian sporządziła Michelle Ashford, autorka skryptów do takich seriali jak „Pacyfik” czy „Masters of Sex”. 

Kociarz” trafi do amerykańskich kin już 6 października. Na ten moment nie znamy jeszcze polskiej daty premiery filmu.

Źródło: StudioCanal / Wydawnictwo Muza / Zdj. StudioCanal