To tutaj wszystko się zaczęło. „Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów” z pełnym zwiastunem

Streamingowy gigant zaczyna rozszerzanie uniwersum filmowych „Bridgertonów. W internecie właśnie zadebiutował pełny zwiastun miniserialu „Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów” będącego prequelem głównej serii hitu Netfliksa. Rzućcie okiem na materiał.

Nowy serial z uniwersum „Bridgertonów” zmierza na Netflix. Kiedy premiera?

Serial opowie historię młodej Charlotte, postaci, która została stworzona specjalnie na potrzeby serialu i nie znalazła się w powieściach Julii Quinn, z których inspiracje czerpią twórcy projektu. Do tytułowej roli powróciła Golda Rosheuvel, z kolei w młodszym wcieleniu Królowej zobaczymy Indię Amarteifio. Fabuła skupi się na drodze kobiety do władzy i jej małżeństwie z Królem Jerzym.

Obok aktorek w obsadzie serialu znaleźli się też m.in. Adjoa Andoh jako Lady Agatha Danbury, Ruth Gemmell jako Lady Violet Bridgerton, Michelle Fairley jako Księżniczka Augusta, Corey Mylchreest jako Młody Król Jerzy oraz Arsema Thomas w roli młodej Agathy Danbury. Za reżyserię projektu stworzonego przez Shondę Rhimes („Chirurdzy) odpowiada Tom Verica („Bridgertonowie).

Sprawdź też: Premiery Netflix na kwiecień – „Upadek królestwa”, „Power Rangers”, „Łasuch” sezon 2, „Gorzko, Gorzko!” i inne

„Królowa Charlotta” pojawi się w ofercie Netfliksa dokładnie 4 maja. Na całość miniserialu złoży się 6 odcinków.

Zdj. Netflix