„Treadstone” – zdjęcia z pierwszego odcinka serialu z uniwersum Jasona Bourne'a

Rozkręca się kampania promocyjna serialu „Treadstone” od stacji USA Network. Po zwiastunie do sieci trafiła galeria zdjęć z pierwszego odcinka produkcji będącej telewizyjnym spin-offem filmów o przygodach Jasona Bourne'a.

Pierwszy sezon serialu składający się z dziesięciu godzinnych epizodów opowie o uśpionych agentach z całego świata, którzy zostają w tajemniczy sposób wybudzeni, aby przeprowadzić śmiertelnie niebezpieczne misje.

W głównych bohaterów wcielą się Jeremy Irvine, który zagra J. Randolpha Bentleya, szpiega wysłanego przez CIA w celu wyeliminowania kluczowego obiektu, który ostatecznie zostaje uwikłany w międzynarodowy spisek oraz Brian J. Smith, który zagra Douga McKennę, zwykłego robotnika, którego życie zmienia się o 180 stopni, po tym, jak odkrywa głęboko ukrytą tajemnicę o własnej naturze.

Scenariusz do serialu stworzył Tim Kring odpowiadający za serial „Herosi”, a za kamerą pilotażowego odcinka serialu stanął Ramin Bahrani. Producentami zostali Ben Smith i Jeffrey Weiner.

treadstone001.jpg

treadstone004.jpg

treadstone002.jpg

treadstone003.jpg

zdj. SpoilerTV.com/ zdj. USA Network