W Europie robi się dość gorąco. Zobaczcie zwiastun 3. sezonu serialu „Atlanta” od Donalda Glovera

Fani, którzy od niespełna czterech lat wyczekują debiutu kolejnego sezonu serialu „Atlanta”, mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Premiera 3. serii produkcji stworzonej przez Donalda Glovera zbliża się wielkimi krokami i z tej okazji w sieci pojawił się zwiastun nowych odcinków.

Rozgrywający się niemal w całość na terenie Europy, sezon trzeci podąża za Earnem (Donald Glover), Alfredem / Paper Boiem (Brian Tyree Henry), Dariusem (LaKeith Stanfield) i Van (Zazie Beetz) podczas pełnej sukcesów międzynarodowej trasy koncertowej. Grupa usiłuje radzić sobie z otoczeniem, jako outsiderzy, a zarazem oswoić się z popularnością, na której tak bardzo im zależało. 

Sprawdźcie też: „Co robimy w ukryciu” – czwarty sezon serialu został nakręcony. Twórca serialu zapowiada premierę

Warto przypomnieć, iż Glover kręcił równolegle trzeci i czwarty sezon serialu, ale pandemia opóźniła premierę trzeciego sezonu na 2022 rok. Premiery czwartego, a zarazem finałowego sezonu możemy spodziewać się już jesienią bieżącego roku.

Serial „Atlanta” zadebiutował na antenie FX we wrześniu 2016 roku i szybko stał się jednym z flagowych seriali komediowych stacji. Produkcja zdobyła nagrody m.in. podczas rozdania Złotych Globów dla najlepszego serialu telewizyjnego (muzycznego lub komediowego) i najlepszego aktora, jak i nagrody Emmy za reżyserię oraz rolę pierwszoplanową w serialu komediowym.

Może zainteresuje Was: Andrew Garfield jako detektyw z kryzysem wiary. Pierwszy zwiastun miniserialu „Pod sztandarem nieba”

Data premiery 3. sezonu „Atlanty” wyznaczona została na 24 marca.

Zdj. FX