W maju zobaczymy nowy polski komediodramat. Oto zwiastun filmu „Tonia” od twórcy „Nocy Walpurgi”

W internecie zadebiutował zwiastun polskiego komediodramatu pt. „Tonia” według reżyserii i scenariusza Marcina Bortkiewicza, twórcy „Nocy Walpurgi” z 2015 roku. Rzućcie okiem, jak zapowiada się produkcja, która zadebiutuje w naszych kinach już w przyszłym miesiącu.

Tonia (w tej roli debiutująca na dużym ekranie Marianna Ade) mieszka z ojcem i babcią. Jej matka nie żyje, ojciec nadużywa alkoholu i stracił swoją pracę. Babcia postanawia wysłać go na trzy miesiące do pracy na budowie we Włoszech. Młoda bohaterka zrobi wszystko, co w jej mocy, aby udaremnić ten plan.

Sprawdź też: Eryk Lubos i Roma Gąsiorowska w zapowiedzi polskiego filmu „RÓJ”. Premiera thrillera już w maju tylko ONLINE

Młodej aktorce na ekranie partnerują przede wszystkim Adam Bobik („The Office PL”) w roli Tatka oraz Małgorzata Zajączkowska („Noc Walpurgi”) w roli Babci Wandeczki. W pozostałych rolach występują: Karolina Adamczyk, Izabela Dąbrowska, Maciej Kujawski oraz Irena Jun. Do kinowej dystrybucji „Tonię” wprowadzi TVP.

Data premiery filmu „Tonia” odbędzie się 12 maja.

Źródło i zdj. TVP