Kolejny polski film o rapie zmierza do kin. Małach w zwiastunie „Życie w błocie się złoci"

Do sieci trafił zwiastun nowego polskiego filmu o hip-hopie. Produkcja zatytułowana „Życie w błocie się złoci” w reżyserii debiutującego w pełnym metrażu Piotra Kujawińskiego zadebiutuje na ekranach naszych kin już w przyszłym miesiącu. Sprawdźcie, czy jest na co czekać.

Utalentowany chłopak z blokowiska razem z kumplami z zespołu hiphopowego marzy o wydaniu płyty. Nie jest mu łatwo. Ojciec alkoholik, opieka nad młodszą siostrą i brak perspektyw to codzienność Lupusa. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy zostaje zatrzymany za posiadanie narkotyków. W roli głównej zobaczymy Bartłomieja Małachowskiego, rapera znanego pod pseudonimem „Małach”.

Sprawdź też: Eryk Lubos i Roma Gąsiorowska w zapowiedzi polskiego filmu „RÓJ”. Premiera thrillera już w maju tylko ONLINE

Małachowi” na ekranie towarzyszyć będą m.in. Michał Pawlik („Supernova”), Mateusz Kocięcki („Proceder”), Jan Nowicki („Wielki Szu”), Adrianna Chlebicka („Hiacynt”), Karolina Bruchnicka („Córka trenera”), ŁukaszDudek P56” Dudziński oraz Wojtek „TPS” Walkiewicz. Kujawiński nakręcił film na podstawie skryptu napisanego razem z Danutą Kujawińską.

Data premiery filmu „Życie w błocie się złoci” została wyznaczona na 12 maja.

Źródło i zdj. Galapagos Films