W ten piątek Amazon pokaże nowy serial na podstawie książki Harlana Cobena. O który tytuł chodzi?

Już w ten piątek (18 sierpnia) na Prime Video zadebiutuje nowy serial kryminalny na podstawie książkowej serii Harlana Cobena („Zostań przy mnie”, „W głębi lasu”). Odcinkowy tytuł oparto na powieści „Schronienie”, która jest pierwszym tomem z cyklu „Mickey Bolitar”. Z tej okazji do sieci trafiły dwie nowe zapowiedzi. Jedna z nich to krótki fragment sceny, zaś w drugiej możemy poznać głównych bohaterów opowieści.

W ten piątek premiera serialu „Harlan Coben: Schronienie”. O czym opowie?

Protagonistą serialu „Harlan Coben: Schronienie” jest nastoletni chłopak Mickey Bolitar. Po śmierci ojca bohater rozpoczyna nowe życie na przedmieściach New Jersey. Kiedy jednak dochodzi do zniknięcia nowej uczennicy, Mickey zostaje wplątany w sieć tajemnic. Z pomocą dwójki nowych przyjaciół, Spoona i Emy, odkryje mroczne podziemie, które może przynieść odpowiedzi na dziesięciolecia okolicznych zaginięć.

W roli Mickeya obsadzony został Jaden Michael znany m.in. z miniserialu „Colin w czerni i bieli”. Wraz z nim główną obsadę „Schronienia” tworzą: Adrian Greensmith („Metal Lords”) jako Spoon, Abby Corrigan („Castle Rock”) jako Ema oraz Constance Zimmer („House of Cards”) w roli Shiry, ciotki protagonisty. 

Sprawdź też: Slasher w sam raz na Halloween. Gwiazda „Sabriny” w komedio-horrorze Amazona

Ile odcinków serialu „Harlan Coben: Schronienie” zobaczymy?

W dniu premiery użytkownicy platformy Prime Video otrzymają trzy pierwsze odcinki serialu „Harlan Coben: Schronienie”. Na całość debiutanckiego sezonu cyklu złoży się 8 epizodów, z których ostatni wyemitowany zostanie dokładnie 22 września.

Źródło i zdj. Prime Video