We wrześniu zobaczymy MOCNY POLSKI THRILLER. Zobaczcie nowe zapowiedzi

Na początku przyszłego miesiąca premierę będzie miała „Ukryta sieć”. To nowy polski thriller, który oparto na podstawie pierwszego tomu z bestsellerowego cyklu kryminałów Jakuba Szamałka. Z okazji zbliżającego się debiutu kinowego do sieci trafiła seria nowych zapowiedzi. Rzućcie okiem, jak zapowiada się produkcja z Magdaleną Koleśnik w roli głównej.

Polski thriller „Ukryta sieć” niedługo w kinach. O czym opowie?

Julita wie, że dobry news jest w cenie i z dnia na dzień może zrobić z niej gwiazdę mediów. Choć prawda jest niebezpieczna, młoda dziennikarka podejrzewa, że pewien celebryta odszedł z tego świata z czyjąś pomocą, a nie na skutek wypadku. Im więcej znaków wskazuje, by odpuścić, tym bardziej dziewczyna wnika w sieć intryg i kłamstw.

Każdy krok ma swoje konsekwencje, bo obserwuje ją ktoś, kto może pozyskać jej najskrytsze tajemnice i jednym kliknięciem zburzyć jej świat. Nieznany przeciwnik jest bezwzględny, a najbliższych sprzymierzeńców Julita znajduje w rodzinie. Okazuje się jednak, że śledztwo dotyczy zaledwie wierzchołka góry lodowej, a to, co pod spodem, może wstrząsnąć nie tylko światem jej bliskich, ale całym krajem.

Sprawdź też: Kalendarzowe zmiany nie tylko w Hollywood. Wyczekiwany polski film też zobaczymy z opóźnieniem

Kiedy premiera thrillera „Ukryta sieć”? Zobaczcie nowe zapowiedzi

Obok laureatki Złotych Lwów za rolę w „Sweat” na ekranie zobaczymy również m.in. Andrzeja Seweryna, Piotra Trojana czy Mikołaja Grabowskiego. „Ukrytą sieć” wyreżyserował Adam Adamski mający na koncie thriller „Eastern” z 2019 roku. Wraz z autorem pierwowzoru nad skryptem pracował Łukasz M. Maciejewski („Najmro”). Film do kin wprowadzi Monolith. Data premiery to 1 września.

Zdj. Monolith