Wszystkie piosenki z „Barbie” w jednym miejscu. Soundtrack z filmu już w sieci!

Dua Lipa, Nicki Minaj, Billie Eilish, a nawet Ryan Gosling. Utwory tych i wielu innych artystów i artystek możecie już przesłuchać w albumie muzycznym z przebojowego filmu „Barbie”. Do sieci trafiła bowiem oficjalna playlista z piosenkami wykorzystanymi w produkcji z Margot Robbie w roli głównej. Kompilacja jest już dostępna na takich platformach jak YouTube czy Spotify.

Najbardziej różowy soundtrack w historii. Muzyka z „Barbie” już dostępna!

Soundtrack do inspirowanego kultową lalką filmu Grety Gerwig robi wrażenie. Oba wspomnianych już Eilish czy Minaj na wirtualnym krążku znalazły się kompozycje takich popowych gwiazd jak Ava Max, Charli XCX, Dominic Fike czy Fifty Fifty. Dodajmy, że za opracowanie muzyki do „Barbie” odpowiada Mark Ronson, który w dorobku ma współpracę z muzykami pokroju Bruno Marsa, Lady Gagi czy Adele.

Barbie” gości na ekranach polskich kin od dzisiaj. Najbardziej różowa produkcja w historii kina opowiada o tym, jak tytułowa bohaterka zostaje zmuszona opuścić Barbieland z powodu swych tzw. niedoskonałości i wyrusza na pełną niespodzianek przygodę w realnym świecie. Obok Robbie obsadę filmu tworzą m.in. Gosling jako Ken, Kate McKinnon, Will Ferrell, Ncuti Gatwa czy Emma Mackey.

Sprawdź też: Nowy film z serii LEGO? Tym razem będzie hybryda animacji z live-action

Zdj. Warner Bros.