Zach Galifianakis i Elizabeth Banks w zwiastunie filmu Apple'a o pluszowych zwierzakach. Kiedy premiera?

Platforma Apple TV+ udostępniła oficjalny zwiastun komediodramatu pt. „The Beanie Bubble”, w którym w rolach głównych występują Zach Galifianakis („Kac Vegas”) i Elizabeth Banks („Pitch Perfect”). Produkcja, którą zobaczymy już w przyszłym miesiącu, opowiada o fenomenie pluszowych zabawek z firmy Beanie Babies.

O fenomenie Beanie Babies pisał w książce „The Great Beanie Baby Bubble: Mass Delision and the Dark Side of Cute” Zac Bissionette. Scenariusz na podstawie tekstu napisała Kristin Gore („Saturday Night Live”), która wyreżyserowała film obok swojego męża Damiana Kulasha. W obsadzie komediodramatu występują też Sarah Snook („Sukcesja”) i Geraldine Viswanathan („Galeria Złamanych Serc”). Rzućcie okiem na oficjalny opis filmu.

The Beanie Bubble zrywa zasłonę z absurdów i niesprawiedliwości Amerykańskiego Snu – zwłaszcza w odniesieniu do tego jak miały się do niego kobiety. To będzie celebracja kobiet, które doprowadziły do sukcesu Ty Warnera – których siła i dobry instynkt doprowadziły do fenomenu, a których imienia brakuje na etykietkach Beanie Babies.

Sprawdź też: WIELKI projekt Apple TV+ ofiarą strajku scenarzystów. Remake klasyka nie powstanie

Choć obsesja na punkcie Beanie Babies zdążyła już dziś wygasnąć, w latach 90. nie brakowało w USA pasjonatów i kolekcjonerów, gotowych zapłacić tysiące dolarów za rzadkie egzemplarze niepozornych przytulanek. Gdy osobliwy boom na Beanie Babies dobiegł końca, a zabawki zaczęły raptownie tracić na wartości, nie brakowało też miłośników zabawek, którzy usiłując dorobić się masywnej kolekcji, wpędzili się w kolosalne zadłużenie.

Film zadebiutuje w ofercie platformy streamingowej Apple TV+ dokładnie 28 lipca.

Zdj. Apple TV+