Zbliża się wielki finał serialu „Turbulencje”. Ostatnia porcja odcinków doczekała się zapowiedzi. Kiedy premiera?

Zbliża się dzień śmierci. Pasażerowie lotu 828 i ich bliscy ścigają się z czasem, żeby wypełnić swoje wezwania i nie dopuścić do realizacji przerażającej przyszłości. Wszystko to za sprawą finałowej porcji odcinków serialu „Turbulencje, która już na początku przyszłego miesiąca trafi do oferty Netfliksa. Rzućcie okiem na zajawkę kilku ostatnich odcinków.

Turbulencje” miały zakończyć się wraz z finałem trzeciego sezonu, kiedy stacja NBC zrezygnowała z przedłużenia produkcji na nowe odcinki. Dalszy bieg serialu umożliwili fani, którzy rozpoczęli w mediach społecznościowych akcję ratunkową serialu, co z kolei poskutkowało przejęciem ostatniego sezonu przez Netfliksa.

Sprawdź też: 30-minutowe reklamy na Netfliksie? Po plan z reklamami sięga co czwarty nowy klient

Dwa lata po tym, jak brutalne morderstwo Grace wywróciło życie ich wszystkich do góry nogami, rodzina Stone’ów nadal nie może się pozbierać. Zdruzgotany Ben wciąż opłakuje żonę i szuka porwanej córki. Pogrążony w żalu rezygnuje z roli współkapitana łodzi ratunkowej, zostawiając Michaelę samą na posterunku. Dowodzenie łodzią w pojedynkę to zadanie prawie niemożliwe, ponieważ każdy ruch pasażerów jest teraz monitorowany przez rządowy rejestr. Data zgonu zbliża się wielkimi krokami, a pasażerowie desperacko szukają sposobu na przetrwanie. Pojawia się tajemniczy pasażer z paczką dla Cala, która zmienia wszystko, co wiedzą o locie 828 i okazuje się kluczem do odkrycia tajemnicy wezwań. Widzów czeka kolejna niezwykła, zagmatwana i bardzo wzruszająca podróż.

Odcinki finałowe „Turbulencji” wylądują na Netfliksie już 2 czerwca.

Zdj. Netflix