Zobaczcie zwiastun horroru „Egzorcyzmy siostry Ann”. Kiedy premiera w polskich kinach?

Dystrybutor Monolith Films opublikował nową zapowiedź horroru zatytułowanego „Egzorcyzmy siostry Ann”. Rzućcie okiem, jak przedstawia się produkcja, która trafi na ekrany naszych kin już w przyszłym miesiącu.

Nowy horror o egzorcyzmach. Fabuła filmu „Egzorcyzmy siostry Ann”

Siostra Anna jest przekonana, że jej powołaniem jest walka z demonami. Wie, że na skutek dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa zyskała pewien wyjątkowy dar. Kościelne zasady są jednak jednoznaczne – egzorcystami mogą być tylko księża. Dla kobiet spotkanie z demonem jest po stokroć bardziej niebezpieczne. Pragnienie Anny jest silniejsze niż strach i rozsądek.

Jej mistrz i mentor, pozwala jej uczestniczyć w procesie szkolenia egzorcystów z pozycji obserwatorki. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Jest on zbyt potężnym przeciwnikiem dla początkujących egzorcystów, ich dusze stają się dla niego łatwym łupem. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną stawić mu czoła jest właśnie siostra Anna. Nie jest to bowiem ich pierwsze spotkanie...

Sprawdź też: Czy to ostatnie spotkanie z Michaelem Myersem? Mamy finalny zwiastun „Halloween Ends”. Kiedy premiera?

W horrorze „Egzorcyzmy siostry Ann” występują: Jacqueline ByersDebora Zhecheva, Colin Salmon, Virginia Madsen, Ben Cross, Christian NavarroNicholas Ralph oraz Velizar Binev. Jako reżyser nad produkcją czuwa Daniel Stamm („Ostatni egzorcyzm”). Scenariusz napisał Robert Zappia.

„Egzorcyzmy siostry Ann” – kiedy premiera horroru w Polsce?

Na egzorcyzmy z siostrą Ann będzie można wybrać się już 28 października.

Źródło i zdj. Monolith