Anihilacja tom 1 - prezentacja komiksu

Wydawnictwo Egmont rozpoczyna wydawanie wielkiej kosmicznej sagi z uniwersum Marvela, czyli Anihilacji. Od dzisiaj w sklepach możecie nabyć pierwszy tom składający się z dziewięciu zeszytów. W dalszej części wpisu znajdziecie prezentację wideo oraz zdjęcia albumu.

Anihilacja to czwarty tytuł, który ukazał się w ramach nowej serii Klasyka Marvela. W lutym jako kolejna pozycja z tej serii zadebiutuje komiks Deadpool Classic tom 1. Spis wszystkich tomów kolekcji wraz ze szczegółowymi zdjęciami oraz opisem znajdziecie tutaj: Klasyka Marvela - spis.

Komiksy z serii Klasyka Marvela wydawane są w twardej oprawie. W wydaniu oprócz zeszytów zbierających właściwą historię otrzymaliśmy szkice postaci, szkice kadrów oraz szkice okładek. W komiksie umieszczone zostały również wpisy z bazy danych Korpusu Nova, z których poznajemy główne postacie oraz wydarzenia, do których nawiązuje komiks.

P1250086.JPG

Wielka fala anihilacji zagraża całemu kosmosowi. Annihilus, władca Strefy Negatywnej, chce zniszczyć wszystko, co istnieje, i tylko garstka bohaterów może stawić mu czoło. To jedna z najsłynniejszych i najbardziej rozbudowanych fabuł rozgrywających się w kosmosie Marvela. Całość zamyka się w trzech tomach.

Historia została pierwotnie opublikowana w zeszytach Drax the Destroyer #1-4 (wrzesień - grudzień 2005 roku), Annihilation: Prologue (marzec 2006 roku) oraz Annihilation: Nova #1-4 (kwiecień - lipiec 2006 roku).

Zdjęcia komiksu (po kliknięciu w obrazek możecie zobaczyć go w pełnej rozdzielczości)

Anihilacja tom 1 Anihilacja tom 1

Anihilacja tom 1 Anihilacja tom 1

Anihilacja tom 1 Anihilacja tom 1

Anihilacja tom 1 Anihilacja tom 1

Anihilacja tom 1 Anihilacja tom 1

Anihilacja tom 1 Anihilacja tom 1

Anihilacja tom 1 Anihilacja tom 1

Anihilacja tom 1 Anihilacja tom 1

Anihilacja tom 1

Prezentacja wideo

Specyfikacja

Scenariusz

Keith Giffen, Dan Abnett i Andy Lanning

Rysunki

Mitch Breitweiser, Scott Kolins, Ariel Olivetti i Kev Walker

Oprawa

twarda

Liczba stron

256

Druk

Kolor

źrodło: Egmont / Marvel