Wszystkie wpisy
Seriale

Tak zapowiada się finał „Stranger Things”. Bezspoilerowe zdjęcia z ostatnich odcinków czwartego sezonu

  • Mateusz Zaczyk
  • 0

Od dzisiaj w serwisie Netflix możecie oglądać dwa ostatnie odcinki czwartego sezonu „Stranger Things”. Z tej okazji streamingowy gigant pokazał galerię nowych zdjęć z finałowych epizodów. Jeśli jeszcze nie widzieliście zakończenia nowej serii, to nie musicie obawiać się o SPOILERY. Zdjęcia nie zdradzają istotnych elementów fabuły.

Czytaj więcej
Filmy

Peter Dinklage i Jeff Goldblum wycięciu z filmu „Thor: Miłość i grom”. Lena Headey pozwana przez agencję

  • Mateusz Zaczyk
  • 0

Za tydzień na ekranach kin będziemy mogli oglądać już najnowszą odsłonę filmowego uniwersum Marvela. Okazuje się jednak, że wbrew wcześniejszym doniesieniom w produkcji Thor: Miłość i grom nie pojawią się postacie, w które wcielili się Peter Dinklage i Jeff Goldblum. Aktorzy zostali wycięci z pierwotnej wersji trwającej cztery godziny.

Czytaj więcej
Filmy

Nowy „Resident Evil”, „Jackass Forever” i inne premiery filmowe od HBO Max na sierpień. Co z premierą „Elvisa”?

  • Mateusz Zaczyk
  • 0

Platforma HBO Max przygotowuje już porcję filmowych premier na sierpień. Wśród nowości przygotowywanych na następne tygodnie znalazła się między innymi produkcja „Jackass Forever” oraz najnowsza odsłona filmowej serii „Resident Evil”. Dla młodszych widzów serwis przygotowuje debiut filmu „Clifford. Wielki czerwony pies”.

Czytaj więcej
Filmy

Kalendarz kinowych nowości na drugą połowę 2022 roku. Polskie daty premier wyczekiwanych filmów

  • Mateusz Zaczyk
  • 0

Pierwsza połowa roku obfitowała w wiele głośnych premier kinowych takich jak chociażby „Top: Gun Maverick”, „Jurassic World: Dominion” czy „Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Równie ciekawie zapowiadają się kolejne miesiące 2022 roku. Jakie filmowe tytuły zawitają na duży ekran od lipca do grudnia? Oto lista produkcji, które pojawią się w polskich kinach do końca 2022 roku. Nie zabrakło wśród nich superbohaterskich produkcji Marvela i DC, wyczekiwanych filmów akcji i polskich produkcji.

Czytaj więcej