Aquaman na Blu-ray 3D i 4K UHD w kwietniu - znamy szczegóły polskich wydań

W kwietniu do polskich sklepów trafią wydania DVD, Blu-ray i 4K UHD z filmem Aquaman. Poznajcie okładki polskich edycji oraz pierwsze szczegóły na temat ich specyfikacji.

Aquaman, który niedawno stał się najlepiej zarabiającą adaptacją komiksu DC Comics, zagości na polskim rynku wydawniczym 24 kwietnia za sprawą dystrybutora Galapagos. W ofercie dostępne będa wydania DVD, Blu-ray 3D, Blu-ray 2D i 4K UHD. Pre-order na standardowe wydania w plastikowych opakowaniach wystartował już na Gandalf.com.pl. Jak na razie nie mamy jeszcze potwierdzenia, czy Aquaman doczeka się w Polsce wydania w limitowanym steelbooku.

Na płycie UHD znajdziemy najpewniej oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Atmos, a w przypadku polskiej wersji możemy liczyć na dubbing w systemie Dolby Digital 5.1 oraz polskie napisy. Nie wykluczone jednak, że Aquaman będzie kolejną produkcją od Galapagos, w której doczekamy się też drugiej ścieżki dźwiękowej w języku polskim, czyli lektora. Jednak, aby być tego pewnym, musimy poczekać na oficjalną specyfikację płyt.

Aquaman 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

Aquaman Blu-ray 3D - opakowanie plastikowe

Aquaman Blu-ray 2D - opakowanie plastikowe

Lista wydań oraz daty premier nie zostały oficjalnie potwierdzone przez dystrybutora.

źródło: Gandalf.com.pl / zdj. Warner Bros. / Galapagos