Bohaterowie filmu Zegar Czarnoksiężnika na nowym zdjęciu

Pojawiło się nowe zdjęcie z filmu Zegar Czarnoksiężnika, na którym możemy zobaczyć głównych bohaterów produkcji, w których wcielają się Cate Blanchett, Jack Black i Owen Vaccaro.

Na zdjęciu, które opublikował portal Etertaiment Weekly, widzimy postaci Lewisa Barnavelta (w tej roli Owen Vaccaro), Jacka Blacka (Jonathan Barnavelt) oraz Pani Zimmerman (Cate Blanchett).

hwc_723673427873489546.jpg

Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopak odkrywa, że wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii Isaaca Izarda, który skonstruował zegar odmierzający czas do nadchodzącej Apokalipsy. Zegar ukryty jest w murach ogromnej posiadłości, a jego odnalezienie jest jedynym sposobem, by powstrzymać nadchodzącą zagładę.

W pozostałych rolach wystąpią: Kyle MacLachlan, Lorenza Izzo oraz Colleen Camp. Premierę filmu w reżyserii Eliego Rotha zapowiedziano w Polsce na 21 września.

źródło: Ew.com / zdj. Universal Pictures