Na ten film w streamingu czekaliście! Najlepszy akcyjniak ostatnich lat w końcu trafi na Prime Video

Platforma Prime Video ma ostatnio wyjątkowo dobrą passę. W serwisie pojawiają się co chwilę kolejne godne uwagi filmowe tytuły i trend ten zostanie podtrzymany w najbliższych tygodniach. We wrześniu do widzów serwisu zawita cała filmowa seria z przygodami Johna Wicka! Pierwszy raz w streamingu dostępna będzie tym samym czwarta odsłona popularnej serii z Keanu Reevesem.

Gdzie obejrzeć film „John Wick 4”? Najważniejsze informacje

  • Film „John Wick 4” już 15 września pojawi się na platformie Prime Video. Tego samego dnia do oferty trafi też film „John Wick 3”.
  • Na 14 września w serwisie Prime Video zapowiedziano premierę filmów „John Wick” i „John Wick 2”.
  • Cała filmowa seria „John Wick” będzie dostępna od 15 września dla widzów serwisu Prime Video w ramach podstawowego abonamentu bez dodatkowych opłat.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich widzów platformy Prime Video oraz miłośników kina akcji. 15 września to data, którą powinniście zapisać w swoim filmowym kalendarzu! Właśnie tego dnia na platformie Prime Video pojawi się długo oczekiwany film „John Wick 4”. Będzie to debiut filmu w streamingowej przestrzeni na polskim rynku. 15 września to data, którą powinni odnotować nie tylko miłośnicy serii czekający na kolejny seans czwartej części. Jeśli dopiero chcecie zacząć przygodę z tym nietuzinkowym bohaterem granym przez Keanu Reevesa to platforma Prime Video da Wam ku temu świetną okazję. Już 14 września w jej ofercie zawitają dwa pierwsze filmy serii, a dzień później razem z czwartą odsłoną na platformie trafi trzeci rozdział z przygodami Wicka.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

W czwartej części stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Przeciwko sobie ma jednak całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą zabójców i trafi na trop swojej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki

zdj. Prime Video