„Lighthouse”  na Blu-ray i DVD – przegląd ofert i specyfikacja

7 maja swoją premierę będą miały objęte patronatem medialnym Filmożerców polskie wydania Blu-ray i DVD z filmem „Lighthouse” wyreżyserowanym przez Roberta Eggersa. We wpisie znajdziecie przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

„Lighthouse”, w którym główne role zagrali Willem Dafoe i Robert Pattinson trafi w Polsce na płyty DVD i Blu-ray i dostępny będzie w standardowych wydaniach typu amaray. Na niebieskim krążku znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie DTS-HD MA 5.1 oraz polskie napisy i lektora (DTS 5.1). W przypadku krążka DVD możemy liczyć na ścieżki dźwiękowe w formacie Dolby Digital 5.1. W materiałach dodatkowych znajdziemy natomiast usunięte sceny, liczący sobie blisko 40 minut klip Lighthouse: opowieść mroczna i burzliwa oraz komentarz reżysera i współscenarzysty Roberta Eggersa.

O filmie

Robert Eggers – wizjoner, który nakręcił nowoczesne arcydzieło kina grozy „Czarownica: bajka ludowa z Nowej Anglii” – proponuje hipnotyczną i uwodzicielską opowieść o dwóch latarnikach (Willem Dafoe i Robert Pattison) z odległej i tajemniczej wysepki u wybrzeży Nowej Anglii w ostatniej dekadzie XIX wieku. Kiedy nadchodzi sztorm, mogący zmyć ich ze skały, a z mgły wyłaniają się dziwne postacie, w każdym z nich rodzi się przypuszczenie, że także jego partner jest niekoniecznie żywy.

„Lighthouse” – opakowanie plastikowe

Lighthouse-BR-pack-min.png

Gdzie kupić?

„The Lighthouse” DVD – opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Sceny usunięte w montażu
  • Lighthouse: opowieść mroczna i burzliwa
  • Komentarz reżysera i współscenarzysty Roberta Eggersa

Specyfikacja wydania Blu-ray

Dystrybucja

Filmostrada

Data wydania

07.05.2020

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

105

Liczba nośników

1

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 1.19:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD MA 5.1 angielski

Polska wersja

lektor (DTS 5.1), napisy

zdj. Filmostrada / Universal Pictures