Meera Reed prawdopodobnie nie powróci już do Gry o Tron

Meera Reed, dziewczyna, która pomogła Branowi powrócić do Winterfell, prawdopodobnie nie pojawi się już w Grze o Tron. Odtwórczyni roli Ellie Kendrick w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że do tej pory nie dostała propozycji angażu na przyszły sezon serialu. 

It’s funny because I always get asked, ‘What’s going to happen? Are you in it?'. Genuinely the truth is I don’t know. I wait for the phone to ring and then I find out, but it hasn’t rung so I don’t know. I’ll find out whether I am or not at some point, but for now I haven’t been notified so I’m yet to discover.

To zabawne, bo cały czas ktoś mnie pyta, "Co się stanie? Zobaczymy Cię jeszcze?". Prawda jest taka, że nie wiem. Czekałam na telefon, który do tej pory nie zadzwonił, więc nie wiem. W końcu na pewno dowiem się, jak wygląda sytuacja, ale do tej pory nie zostałam o niczym poinformowana. 

Po wypowiedzi Kendrick możemy wnioskować, że powrót Meery Reed do serialu wydaje się mało prawdopodobny. Tym bardziej, że ekipa spotkała się już na planie i rozpoczęła pracę nad ostatnim sezonem. Niektórzy z członków obsady jak np. Kit Harington dowiedzieli się już nawet, jak będzie wyglądać ostateczne zakończenie cyklu. 

źródło: time.com / HBO