Mikołajkowy konkurs - wygraj film "Za Niebieskimi Drzwiami" na DVD!

Z okazji Mikołajek przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z dwóch egzemplarzy DVD z filmem Za Niebieskimi Drzwiami.

Za niebieskimi drzwiami DVD

Zadanie konkursowe:

Jaka jest Twoja ulubiona książka z dzieciństwa? Swój wybór uzasadnij w jednym - dwóch zdaniach. Odpowiedzi udziel w komentarzu pod tym wpisem.

Konkurs trwa do 6 grudnia 2017 roku do godziny 19:00.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do 6 grudnia 2017 roku do godziny 19:00 udzieli odpowiedzi na zadane pytanie w komentarzu pod wpisem konkursowym.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Dwie najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy DVD z filmem "Za Niebieskimi Drzwiami", a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które udzieliły odpowiedzi na  zadanie konkursowe w komentarzu pod wpisem konkursowym.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 6 grudnia o godzinie 20:00.

źródło: Galapagos