NOS4A2 - zapowiedź i zdjęcia z serialu na podstawie powieści Joe Hilla

Latem tego roku na antenie stacji AMC zadebiutuje 10-odcinkowy serial oparty na powieści pod tytułem NOS4A2 autorstwa Joe Hilla. W związku z jego promocją zaprezentowano pierwszy teaser oraz galerię zdjęć z głównymi bohaterami. Zobaczcie sami.

Bohaterką serialu jest Vic McQueen (Ashleigh Cummings), która odkrywa, że ma moc odnajdywania zaginionych rzeczy/osób. Nowe umiejętności sprawiają, że dziewczyna znajdzie się na kursie kolizyjnym z demonicznym Charliem Marksem (Zachary Quinto), który porywa dzieci i przenosi je do świata, gdzie ciągle trwa Boże Narodzenie. Marx nie czyni tego jednak z dobroci serca. Okresowo pożywia się ich siłami witalnymi, dzięki czemu odzyskuje młodość i energię.

W pozostałych rolach w serialu zagrali: Ebon Moss-Bachrach, Rarmian Newton, Dalton Harrold, Darby Camp, Asher Miles Fallica, Chris McKinney, Misha Osherovich, Owen Burke i Jamie Neumann.

Za kamerą odcinków stanęli m.in. Kari Skogland, Tim Southam i Jeremy Webb. Scenariusz do serialu napisali natomiast Jami O'Brien oraz sam twórca ekranizowanej książki, czyli Joe Hill.

nf1.jpg

http://filmozercy.com/uploads/images/original/nf1.jpg

http://filmozercy.com/uploads/images/original/nf2.jpg

http://filmozercy.com/uploads/images/original/nf3.jpg

nf5.jpg

nf6.jpg

nf7.jpg

nf8.jpg

nf9.jpg

nf10.jpg

źródło: SpoilerTV.com/ zdj. AMC