Pacific Rim: Rebelia w polskich kinach bez napisów w 2D

Już w najbliższy piątek do polskich kin trafi druga część serii Pacific Rim zatytułowana Rebelia. Niestety nie mamy dobrych wieści dla miłośników seansów 2D. Dystrybutor zdecydował się na wypuszczenie wersji z napisami wyłącznie na seansach w technologii 3D.

Z wszystkich dostępnych już w sieci repertuarów największych kin w Polsce wynika, że seanse Pacific Rim w 2D dostępne będą wyłącznie w wersji z polskim dubbingiem.

Oryginalną wersją dźwiękową z polskimi napisami będą mogli cieszyć się tylko miłośnicy technologi 3D. Co gorsze, w kinach dostępne będą wyłącznie te dwie opcje do wyboru. Nie znajdziemy zatem nie tylko seansów 2D z napisami, ale również seansów 3D z dubbingiem.

Czym jest spowodowany ten zaskakujący dobór wersji językowych, trudno zgadywać... A jak Wy lubicie oglądać filmy? Dajcie znać w komentarzu i w specjalnej dyskusji na forum: Lektor vs Dubbing.

Pacific Rim: Uprising trafi do kin 23 marca 2018 roku. W rolach głównych wystąpią John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian oraz Wesley Wong. Za reżyserię drugiej odsłony serii odpowiada Steven S. DeKnight.

źródło: Legendary Pictures / Universal Pictures