Robin Hood: Początek w marcu na Blu-ray i DVD

13 marca do polskich sklepów zawitają wydania Blu-ray i DVD z filmem Robin Hood: Początek. Poznajcie oficjalne okładki i specyfikacje płyt.

Dystrybutorem filmu na naszym rynku będzie firma Monolith, która na 13 marca przygotowała dwa wydania z filmem. Robin Hood: Początek trafi do sklepów w standardowym plastikowym wydaniu Blu-ray, a edycja DVD doczeka się wydania w formie bookletu. Na niebieskim krążku znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową w systemie DTS HD Master Audio 5.1 oraz polski dubbing w formacie Dolby Digital 5.1. Płyta będzie wyposażona także w polskie napisy.

O filmie

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina – piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który odbiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

stThumbnailPlugin.php.jpg

Specyfikacja wydania

  • Nośnik:BLU-RAY
  • Język:angielski DTS HD Master Audio 5.1, polski (dubbing) Dolby Digital 5.1
  • Napisy:polskie
  • Czas[min]:116
  • Obraz:16:9 2.39:1 1080p24

źródło: Monolith.pl / zdj. Lionsgate