Studio Filmowe Tor - 50 Lat - prezentacja steelbooków: Rejs, Krótki film o zabijaniu i miłości

Mamy dla Was prezentację trzech steelbooków z serii Studio Filmowe Tor - 50 Lat. Sprawdźcie, jak prezentują się wydania z filmami Rejs, Krótki film o zabijaniu i Krótki film o miłości.

P9260130.JPG

Z okazji 50. rocznicy powstania Studia Filmowego Tor do sprzedaży trafiło 25 wydań Blu-ray ze zrekonstruowanymi klasykami polskiego kina.

Kompletna lista 25 zapowiedzianych wydań:

Każdy z filmów doczekał się trzech wydań. Oprócz wydania na DVD do sprzedaży trafiły dwa wydania Blu-ray, jednym z nich jest wydanie w steelbooku, a drugim - wydanie w standardowym amarayu. Na płytach Blu-ray znajduje się polska ścieżka dźwiękowa w formacie Dolby Digital 2.0. Dostępne są również angielskie napisy. Poniżej prezentujemy Wam zdjęcia steelbooków. Więcej informacji o inicjatywie Studia Filmowego Tor znajdziecie na dedykowanej stronie kolekcji oraz w filmie promującym wydawnictwa z tej serii.

Zdjęcia steelbooków (po kliknięciu w obrazek możecie zobaczyć go w pełnej rozdzielczości)

P9260139.jpg P9260137.jpg

P9260124.jpg P9260148.jpg

P9260156.jpg P9260154.jpg

P9260168.jpg P9260161.jpg

P9260163.jpg P9260174.jpg

Każdy z filmów otrzymał czarnego steelbooka z tekturową nakładką, w którym umieszczone zostały dwie płyty z filmem po rekonstrukcji - Blu-ray i DVD. Każda z nakładek ma zaokrąglone krawędzie i wpasowywuje się w kształt steelbooka. Na przedniej okładce znajduje się tytuł filmu (w języku polskim i angielskim), grafika z jedną ze scen filmowych oraz trzy nazwiska aktorów występujących w danej produkcji. Na tylnej okładce znajdziemy opis filmu w języku polskim i angielskim oraz specyfikację płyt. Na grzbietach wydań umieszczono loga Blu-ray i DVD, tytuł filmu, numer wydania (od 1 do 25) oraz fragment obrazka panoramy, który tworzą wszystkie wydania z serii. Co istotne, na drugim grzbiecie umieszczono jedynie numer (od 1 do 25) oraz tytuł filmu, co pozwala na zakup pojedynczych wydań bez narażania się na niepełną grafikę panoramy. Pod kartonowymi tekturkami znajdziemy w pełni czarne steelbooki sygnowane przez firmę steelbook.com, co oznacza, że jakość samych opakowań jest taka sama, jak innych dostępnych na rynku steelbooków.

Techniczne aspekty obrazu oraz jakość rekonstrukcji zostaną opisane w oddzielnym artykule, który pojawi się w ciągu najbliższych dni.

Wydania otrzymaliśmy dzięki uprzejmości firmy Dvdmax.pl.

źródło: Studio Tor